Teslimat

Teslimat

Kredi kartıyla yapılan ödemelerde, ilgili bankanın onayı ve güvenlik birimimizin kontrolünü takip eden en geç 3 iş günü içerisinde, havale ile yapılan ödemelerde ise ödemenin hesabımıza geçmesini takip eden en geç 3 iş günü içerisinde siparişiniz kargoya verilir.
Cumartesi günleri saat 11 :00' ten sonra verilen siparişleriniz, ödeme bilgisinin onayını takip eden pazartesi günü verilmiş kabul edilir. 
Resmi tatil ve bayram günlerine rastlayan siparişleriniz ödeme bilgisinin teyit edilmesi durumunda takip eden ilk iş günü alınmış kabul edilir. 
Kargo firmasından kaynaklanan aksaklıklardan dolayı firmamız sorumlu değildir.
Cumartesi günleri saat 11:00' ten sonra verilen siparişleriniz, ödeme bilgisinin onayını takip eden pazartesi günü verilmiş kabul edilir. 
Sipariş iptallerinizi teslimattan önce yapmanız gerekmektedir.
Herhangi bir sorunuz ya da sorununuz olduğunda lütfen iletişim adreslerimizden irtibata geçiniz.
 
Teslimat
 
Ürünü satın alan, siz kredi kartı sahiplerinin güvenliğini ön planda tutmakta ve siparişinizi verdiğiniz andan itibaren ödeme/fatura bilgilerinin kontrolünü gerçekleştirmektedir. Bu yüzden, siparişinizin tedarik ve teslimat aşamasına gelebilmesi için öncelikle siparişinizin ödeme/fatura bilgilerinin doğruluğunun onaylanması ve onaylandığına dair e-postanın size yollanması gereklidir. Sipariş onayının sağlıklı olarak alınması halinde, siparişler kargoya teslim edildikten sonra Antalya  içine en geç 2 iş günü, aAntalya  dışına en geç 3-5 iş günü içinde ulaştırılacaktır.
 
Stok Sorunları
 
Verdiğiniz siparişlerde nadiren de olsa stok durumunun yetersizliği, yüzünden gecikmeler yaşanabilir. 
Bu gibi durumlarda irtibat telefonlarınızdan veya e-postanızdan mutlaka size ulaşılarak haber verilecektir. Size ulaşabilmemiz için lütfen kişisel bilgilerinizi eksiksiz doldurunuz.
 
Alternatif Alıcı Bilgileri
Verdiğiniz siparişlerde, "Teslimat Bilgileri ” kısmında "Mesaj” kısımları dikkatle doldurulmalıdır. 
Siparişlerinizi, belirlediğiniz alternatif alıcıların ancak kimlik ibrazı karşılığında teslim alabileceğini unutmayınız.
 
Adres Bilgileri
Siparişinizin size en çabuk şekilde ulaşması için lütfen adres bilgilerinizi mümkün olduğu kadar açık yazınız. Hatta varsa adresinizin tarif bilgilerini de bu bölüme yazabilirsiniz.
(Örnek: Postanenin yanından girince üçüncü sokak vs.)
 
Kapıda Ödeme
Verdiğiniz siparişlerde teslimat sırasında nakit veya Kredi Kartı ile ödeme imkanınız vardır.
 
Hatalı / Eksik Siparişler
Kargodan teslim aldığınız paketi kargo görevlisinin yanında açıp, siparişinizi kontrol ediniz.
Herhangi bir yanlışlık veya eksiklik gördüğünüz takdirde derhal bizimle irtibata geçiniz.